Wydział WF AWF Warszawa i CLXIV LO Mistrzostwa Sportowego będą współpracować

10 grudnia br. podpisano porozumienie o współpracy i wzajemnej promocji. Uroczysty akt podpisania miał miejsce w siedzibie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Swoje podpisy na dokumencie złożyli: Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego AWF w Warszawie – dr hab. Jakub Adamczyk, prof. AWF i Dyrektor CLXIV Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Warszawie – dr Justyna Post. Na uwagę zasługuje fakt, że Pani Dyrektor uzyskała stopień doktora w naszej Alma Mater, jej promotorem był prof. dr hab. Jerzy Nowocień.

Na mocy porozumienia strony zobowiązały się do podjęcia wspólnych działań na rzecz rozwoju i edukacji młodzieży na płaszczyźnie wychowania fizycznego i sportu.

Porozumienie umożliwia realizację m.in. wspólnych przedsięwzięć badawczych i organizacyjnych, praktyk programowych, wykładów edukacyjnych dla sportowców czy działań promujących AWF i jej ofertę edukacyjną.

data publikacji: 2021.12.15