Sukcesy studentek specjalizacji z kickboxingu

Studentki specjalizacji z kickboxingu, prowadzonej przez mgr. Jarosława Rogalę (trener sekcji kickboxingu KS AZS AWF Warszawa) i prof. Marka Kruszewskiego z Katedry Sportów Indywidualnych AWF Warszawa, odniosły ogromny sukces na Mistrzostwach Polski w kickboxingu, które odbyły się w trzech rzutach: Starachowice (Low Kick) 18-20.09.2020, Drezdenko (Full Contact) 02-04.10.2020 i Ełk (K-1) 09-11.10.2020.

Po raz pierwszy w historii studentki AWF Warszawa (wychowanie fizyczne, studia drugiego stopnia) i jednocześnie zawodniczki KS AZS AWF Warszawa, zdobyły złote medale we wszystkich konkurencjach ringowych:

• Paulina Saczuk - kat. wagowa - 60kg, złoty medal Low Kick, Full Contact, K-1
  • Pola Rogala - kat. wagowa - 65kg, złoty medal Low Kick, Full Contact, K-1

Na tych samych zawodach ogromny sukces odniosła również młodsza zawodniczka KS AZS AWF Warszawa - Oliwia Mielczarek (junior starszy) – kat. wagowa - 70kg, srebrny medal Low Kick, Full Contact oraz złoty medal K-1.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

data publikacji: 2020.10.19