Pracownik AWF Warszawa w komitecie redakcyjnym rosyjskiego czasopisma naukowo-metodycznego

Miło nam poinformować, że pracownik naszej uczelni z Katedry Sportów Indywidualnych i Zespołowych Wydziału Wychowania Fizycznego profesor Marek Kruszewski został członkiem komitetu redakcyjnego rosyjskiego czasopisma naukowo-metodycznego „Kultura fizyczna i zdrowie” Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Woroneżu.

Publikacje w wersji rosyjskiej i angielskiej są dostępne na stronie:

Czasopismo zostało założone w 2004 roku, w celu publikowania oryginalnych artykułów naukowych podkreślających problemy teorii i metodologii kultury fizycznej. Publikacje odzwierciedlają edukacyjne, filozoficzne, socjologiczne, historyczne, psychologiczne, prawne aspekty wychowania fizycznego i sportu i są lokowane zgodnie z nagłówkami czasopisma: wychowanie fizyczne, sport, medycyna sportowa, rekreacja ruchowa, rehabilitacja fizyczna, adaptacyjne ćwiczenia fizyczne, kultura.

Gratulujemy!

data publikacji: 2020.02.07