Ogólnopolska Konferencja SKN on-line za nami

W ostatni piątek, 28 maja br., młodzi naukowcy z wielu polskich uczelni prezentowali swoje wystąpienia na Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych, którą zorganizował Wydział Wychowania Fizycznego AWF Warszawa. Tematyka konferencji "Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców" obejmowała cztery sesje, tj.:

1. Rehabilitacja
  2. Trening sportowy
  3. Aktywność fizyczna i zdrowie
  4. Inne zagadnienia w naukach o kulturze fizycznej i zdrowie

Obrady były bardzo owocne, a Przewodniczący poszczególnych sekcji chwali zaangażowanie i dobre, merytoryczne przygotowanie prelegentów.

JM prof. Bartosz Molik Rektor Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, otwierając uroczyście  Konferencję, stwierdził, że jest to wydarzenie historyczne, gdyż w długoletniej tradycji organizacji konferencji, pierwszy raz odbyła się w trybie zdalnym.

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia na kolejnej konferencji. Wszyscy liczymy na to, że odbędzie się już tradycyjne.

Fotorelacja:-)

data publikacji: 2021.06.02