Obozy letnie dla studentów Wydziału WF

Czas obozów letnich i wędrownych organizowanych przez Zakład Sportów Wodnych i Zimowych Wydziału Wychowania Fizycznego AWF Warszawa w semestrze letnim, w sezonie 2019, dobiegł końca.
Studenci kierunków Wychowanie Fizyczne i Sport uczestniczyli w zajęciach programowych obozów letnich, które odbyły się w Pięknej Górze k. Giżycka. Przyszli nauczyciele, instruktorzy i trenerzy zgłębiali wiedzę ratowniczą, pływacką, kajakową, żeglarską, windsurfingową, jak również poznali  szereg gier i zabaw prowadzonych w mazurskim lesie.
Jak co roku wydarzeniem obozów były maratony pływackie.
Studentom życzymy owocnej dalszej nauki na drugim roku. Do zobaczenia na obozie zimowym.

W czerwcu i sierpniu odbyły się obozy wędrowne dla studentów studiów magisterskich kierunku Wychowanie Fizyczne. Studenci wędrowali na kajakach i żaglówkach po Wielkich Jeziorach Mazurskich oraz jeździli na rowerach i pieszo przemierzali szlaki w Sudetach Zachodnich i Wschodnich. Podczas wędrówek uczestnicy poznali nowe regiony, miejscowości, trasy turystyczne, osobliwości przyrody, obiekty archeologiczne i kulturowe. Moc wrażeń i zdobyte doświadczenie pomogą naszym absolwentom w samodzielnej organizacji wycieczek szkolnych i obozów sportowych.

Fotorelacja i tekst:  Katarzyna Witek

data publikacji: 2019.08.30