Nasza absolwentka laureatką VIII Konkursu Polskiej Akademii Olimpijskiej

Miło nam poinformować, że praca naszej magistrantki Katarzyny Tarczyńskiej pt. „Pierre de Coubertin jako pedagog na podstawie wybranej literatury o tematyce olimpijskiej” została nagrodzona w VIII Konkursie na prace naukowe z zakresu olimpizmu i edukacji olimpijskiej w kategorii prace licencjackie i magisterskie. Praca została napisana pod kierunkiem dr Katarzyny Płoszaj (Wydział Wychowania Fizycznego, Katedra Nauk Humanistycznych i Społecznych, Zakład Pedagogiki i Psychologii).

Jednocześnie mamy zaszczyt poinformować, że Wydział Wychowania Fizycznego AWF Warszawa został wyróżniony dyplomem z podziękowaniami za dydaktyczny i naukowy wysiłek włożony w krzewienie idei olimpijskiej.

Serdecznie gratulujemy!

Relacja z uroczystości wręczenia nagród VIII Konkursu Polskiej Akademii Olimpijskiej.

data publikacji: 2019.03.19