Dzień Adaptacyjny dla Pierwszych Roczników

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci Wydziału Wychowania Fizycznego.

Zapraszamy nowo przyjętych studentów na spotkanie w ramach Dnia Adaptacyjnego, które odbędzie się 22 września br. w Auli znajdującej się w budynku głównym AWF. W programie przewidziane jest spotkanie z władzami wydziału, na którym przekazane zostaną najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania uczelni i wydziału oraz realizacji dydaktyki w pierwszym semestrze studiów. Jednym z obowiązków studentów rozpoczynających studia jest uczestnictwo w szkoleniu BHP, które zostanie przeprowadzone w formie elektronicznej – szczegółowe informacje zostaną Państwu przesłane drogą elektroniczną przez dziekanat wydziału.

Harmonogram spotkań dla poszczególnych kierunków:

8:00 – 9:15 kierunek TiR, studia pierwszego stopnia (studenci, których nazwiska rozpoczynają się na litery A do M)

9:30 – 10:45 kierunek TiR, studia pierwszego stopnia (studenci, których nazwiska rozpoczynają się na litery N do Ż)

11:00 – 12:15 kierunek WF, studia pierwszego stopnia (studenci, których nazwiska rozpoczynają się na litery A do K)

12:30 – 13:45 kierunek WF, studia pierwszego stopnia (studenci, których nazwiska rozpoczynają się na litery L do Ż)

14:00 – 15:15 kierunek SPORT, studia pierwszego stopnia

Nowo przyjętych studentów studiów drugiego stopnia, szczególnie tych, którzy nie są absolwentami studiów pierwszego stopnia w AWF Warszawa, zapraszamy na spotkanie w godzinach zgodnie z harmonogramem dla studentów właściwego kierunku studiów pierwszego stopnia.

Zajęcia programowe rozpoczynają się 23 września br., a Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 odbędzie się 28 września br. Udział studentów 1 roku studiów w Inauguracji jest obowiązkowy.

Do zobaczenia w Uczelni

Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego