AWF Warszawa na Gali Nauki Polskiej 2023

W Dniu Nauki Polskiej, 19 lutego br. podczas uroczystej Gali, będącej w tym roku częścią Światowego Kongresu Kopernikańskiego, wręczono Nagrody Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej, wdrożeniowej, organizacyjnej oraz całokształt dorobku.

W gronie laureatów znalazła się przedstawicielka naszej Alma Mater - prof. Monika Łopuszańska-Dawid, kierująca Katedrą Biologii Człowieka oraz pełniąca funkcję Prodziekan ds. Nauki Wydziału Wychowania Fizycznego. Pani Profesor otrzymała nagrodę w Kategorii: Znaczące osiągnięcia w zakresie działalności dydaktycznej, przyznawaną m. in. za:

• aktywność w zakresie kształcenia studentów, doktorantów i promowania kadr dydaktycznych,
  • prowadzenie kształcenia specjalistycznego lub innych form kształcenia służących rozwojowi gospodarczemu lub społecznemu regionu, lub kraju,
  • autorstwo lub współautorstwo wybitnych i innowacyjnych podręczników akademickich.

Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania dla Pani Profesor!

Podsumowanie uroczystości i pełna lista nagrodzonych.

Fot. MEiN

data publikacji: 2023.02.21