Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach

Podopieczni dra Artura Kruszewskiego pracownika Katedry Sportów Indywidualnych Wydziału Wychowania Fizycznego AWF Warszawa i Andrzeja Jaworskiego - trenerów sekcji zapaśniczej AZS AWF Warszawa, podczas Akademickich Mistrzostw Polski w zapasach, których organizatorem był klub AZS AWF Warszawa, rozegranych 19 września br. na obiektach AWF Warszawa zdobyli kolejne 10 medali. W klasyfikacji Uczelni byliśmy bezkonkurencyjni zdobywając dla Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie I miejsce. Naszą Alma Mater reprezentowali studenci kierunku wychowania fizycznego - Wiktoria Karwowska, Magda Kisielińska, Igor Zakharczuk, Maksym Zakharczuk, Patryk Kamiński, Maciej Romanowski, Kamil Bartosiewicz, Jakub Antoszewski i Tomasz Adamowicz, kierunku turystyka i rekreacja - Seweryn Birski i Iwan Nylypiuk oraz kierunku fizjoterapia - Filip Kruszewski.

Organizatorzy dziękują władzom Uczelni za pomoc i wsparcie w organizacji zawodów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

data publikacji: 2020.09.24