Wiosna z Fizjoterapią - WUM 7.04.2017

Szanowni Państwo,

Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego już po raz jedenasty ma zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej "Wiosna z Fizjoterapią", która odbędzie się 7 kwietnia 2017 roku.

Podczas sympozjum spodziewamy się prac związanych z tematem przewodnim: "Aktualne kierunki rozwoju fizjoterapii i rehabilitacji". Przewidujemy również sesję tematów wolnych.

Dla autorów prac, które zostaną uhonorowane dyplomami, przewidziano nagrody oraz opublikowanie tych doniesień w liczących się czasopismach naukowych, które objęły patronat medialny nad "Wiosną z Fizjoterapią".

Celem sympozjum jest prezentacja dorobku naukowego młodych fizjoterapeutów, wymiana doświadczeń, integracja studenckich środowisk akademickich oraz promowanie rozwoju naukowego studentów.

Zapisy ruszają już od 15.01.2017r., a wszelkie informacje dotyczące rejestracji oraz terminarza  zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej www.wiosna.wum.edu.pl.

data publikacji: 2016.12.11