Wyjazdy nauczycieli 2018/2019 (KA 103)

Uprzejmie informujemy, iż Prorektor ds. Rozwoju – w porozumieniu z Dziekanami Wydziałów – zatwierdził plan wyjazdów nauczycieli akademickich w ramach Programu ERASMUS w roku akademickim 2018/2019 (KA 103).
Podobnie jak w latach ubiegłych, wyjazdy mogą być realizowane w dwu kategoriach: z wykładami i szkoleniowe.
Uczelnia dofinansuje 5 dni pobytu i 1 dzień na podróż (uwzględniając stawki ustalone przez Narodową Agencję Programu ERASMUS).
Uwzględniono wnioski poparte przez zwierzchników i wydziałowych  koordynatorów Programu; istotne znaczenie przy kwalifikowaniu do planu miały osiągnięcia naukowe kandydatów (publikacje, granty, inne projekty badawcze), a także efekty udziału w Programie w latach poprzednich.

Otrzymana dotacja pozwoli kolejny rok zwiększyć liczbę uczestników Programu, zwłaszcza w grupie młodszych dydaktyków.

Mobilności prowadzi koordynator uczelniany Programu Erasmus przy stałej współpracy i zaangażowaniu zainteresowanych nauczycieli.

data publikacji: 2018.10.12