Spotkanie Rektora AWF Warszawa z doktorantami z Iranu

W piątek 4 lutego br. JM prof. Bartosz Molik, Rektor AWF Warszawa, spotkał się w Sali Senackiej z grupą studentów-doktorantów z partnerskich uczelni irańskich (Teheran, Mashhad, Birjand).

Siedmioosobowa grupa (dwie doktorantki i pięciu doktorantów, a do końca roku akademickiego dojadą jeszcze cztery kolejne osoby) przebywa w Akademii w ramach Programu Erasmus (akcja KA 171 - wymiana zamorska).

Studenci opowiedzieli o sobie i swoich uczelniach oraz podsumowali dotychczasowe wrażenia, chwaląc warunki i merytoryczną organizację pobytu.

W spotkaniu, w formule hybrydowej, uczestniczyli: prof. Paweł Tomaszewski, Prorektor ds. Nauki; prof. Jakub Adamczyk, Dziekan Wydziału WF; prof. Monika Łopuszańska-Dawid, Prodziekan ds. Nauki Wydziału WF; prof. Jolanta Marszałek, Prodziekan ds. Nauki Wydziału Rehabilitacji; prof. Anna Kęska, Kierownik Studiów Doktoranckich oraz prof. Jan Gajewski, dr Katarzyna Dzioban i mgr Tomasz Skiba.

data publikacji: 2022.02.07