Komunikat dla Kadry Akademickiej

W ślad za poprzednimi komunikatami, wysyłanymi pocztą elektroniczną (ostatni 30.12.2020) ponownie przypominamy, iż Pan Rektor przywrócił - ze wszelkimi zastrzeżeniami o charakterze sanitarnym - możliwość wymiany z zagranicą, w tym w ramach realizowanego z powodzeniem przez Uczelnię od lat Programie Erasmus.

Przypominam zatem dalej, iż przy wzięciu pod uwagę dodatkowo pozyskanych środków finansowych, poszerzono formułę wyjazdów  z 6 dni (5 pobytowych i 1 na podróż) do 10 (8 pobytowych i 2 na podróż). Osobom, które zdążyły wyjechać przez zamrożeniem wymiany w marcu ub. roku zaoferowano szansę ponownego wyjazdu (w wymiarze 6 dni).

Uczelnia dysponuje pełnym zabezpieczeniem finansowym, mimo, że czas na realizację wyjazdów z obu naborów, obejmuje już praktycznie tylko rozpoczęty właśnie semestr wiosenny (końcowo do 30 września br.).
Zachęcamy ponownie do kontaktu z biurem Zespołu ds. Współpracy z Zagranicą, koordynatorem Uczelnianym (sprawy organizacyjne i finansowe), a także koordynatorami Wydziałowymi (kwestie programowe). Służymy wszelkim wsparciem i radą.

Tomasz Skiba
Uczelniany Koordynator