Inauguracja semestru letniego 2014/2015

W poniedziałek 02.03.2015 r. w AWF Warszawa odbyło się oficjalne spotkanie i powitanie studentów obcokrajowców, którzy przyjechali do nas na studia w semestrze letnim roku akademickiego 2014/2015. Przyjechały do nas osoby z Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Portugalii, Turcji i Włoch.

Akademię reprezentowali: mgr Tomasz Skiba (pełnomocnik Rektora ds. kontaktów międzynarodowych, uczelniany koordynator Programu ERASMUS), mgr Maja Komorowska i mgr Anna Żochowska – z Zespołu ds. Współpracy z Zagranicą oraz zespół uczelnianych koordynatorów Programu Erasmus – dr Katarzyna Dzioban (Wydział TiR), dr Grzegorz Bednarczuk (Wydział Rehabilitacji), dr Marcin Czechowski (Wydział WF) a także przedstawicielka Samorządu Studenckiego koordynująca zespół mentorów - Alicja Zięba.

Oficjalne powitanie było jednym z elementów tradycyjnych Welcome Days, w ramach których odbywają się warsztaty kulturalno-adaptacyjne, gry i zabawy oraz zwiedzanie miasta i poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

data publikacji: 2015.03.12