Platforma Flipster

Dzięki wspólpracy z firmą EBSCO zapraszamy do korzystania z platformy Flipster, oferującej dostęp do popularnych czasopism i magazynów od wiodących wydawców. Dostęp testowy potrwa do 7 lipca 2024 r.

Platforma Flipster oferuje pełnotekstowy dostęp do ponad 1200 tytułów. Posiada w ofercie popularne magazyny jak: Time, Newsweek, Forbes, Science News, Vogue, Inside, New Yorker ale warto zauważyć, że większość zasobu to czasopisma często niedostępnych na polskim rynku wydawniczym. To rozwiązanie nowej generacji, które umożliwia czytanie ulubionych magazynów na komputerze lub dowolnym urządzeniu mobilnym, w dowolny miejscu i o dowolnej porze.

Według kategorii magazyny można przeglądać TUTAJ

Szczególnej Państwa uwadze polecamy tytuły z kategorii: sport oraz podróże i turystyka regionalna.

Lista tytułów czasopism z kategorii sport, dostępna TUTAJ

Flipster jest dostępny na platformie EBSCO (ostatnia ikonka na dole strony) w dostępie stacjonarnym oraz zdalnym, z komputerów domowych oraz urządzeń mobilnych.

Spoza uczelni użytkownicy mogą korzystać z Flipstera poprzez adres: http://search.ebscohost.com, wykorzystując do logowania dane:

ID: uzytkownikawf

P: bazy#2024#zdalny#awf

Korzystać z platformy można także przez aplikację mobilną Flipster - Digital Magazines, tutorial dostęp TUTAJ

Nagranie szkolenia na temat platformy Flipster dostępne TUTAJ

Zachęcamy do korzystania i podzielenie się opinią na temat platformy Flipster na adres: oin@awf.edu.pl

data publikacji: 2024.04.15