JoVE - ankieta

Biblioteka Główna w dniach od 15 marca do 30 kwietnia b. r.

zapewniła pełny dostęp testowy do platformy edukacyjno-naukowej JoVE będącej bazą video-artykułów z zakresu nauk ścisłych, medycyny i inżynierii.

W czasie trwania dostępu firma zaoferowała 2 szkolenia dedykowane kadrze akademickiej oraz studentom prowadzone

• w:języku angielskim przez p. Erana Zaita Wicedyrektora JoVE
  • języku polskim przez panią Laurę Krawczyk (JoVE).

W trakcie testu, zainteresowane osoby mogły korzystać z konsultacji prowadzonych przez specjalistkę z Firmy JoVE - panią Rephael Batel. Konsultacje dotyczyły tworzenia sylabusa gwarantującego uzyskanie precyzyjnego wyniku zaawansowanego wyszukiwania prowadzonego przez użytkowników na platformie JoVE.

W momencie zakończenia dostępu testowego do tego narzędzia Biblioteka zwraca się do Państwa z prośbą o przysłanie informacji, na temat::
  • Czy dostęp testowy do platformy JoVE był pomocny w pracy dydaktycznej?
  • Czy jesteście Państwo zainteresowani subskrypcją tego narzędzia?

Będziemy zobowiązani za przekazanie opinii na temat JoVE.

data publikacji: 2022.03.11