Dar od Pana Czesława Kruka - absolwenta AWF Warszawa

Laptopy w czytelni
Pan Czesław Kruk – absolwent rocznika '66 przekazał Bibliotece Głównej AWF Warszawa 8 nowoczesnych laptopów, z których mogą korzystać w Czytelni Ogólnej obecni studenci AWF Warszawa. Po raz kolejny nasz znakomity Darczyńca zaangażował się w rozwój naszej jednostki, a tym samym w podniesienie poziomu edukacji w naszej Uczelni.
Pan Czesław już od 3 lat systematycznie wspomaga działalność naszej Biblioteki. Cenimy Jego kreatywność i entuzjazm w realizacji kolejnych projektów przynoszących rozwiązania służące zaspakajaniu edukacyjnych potrzeb studentów, wykładowców oraz pracowników Biblioteki Głównej AWF Warszawa.
W imieniu władz oraz kadry dydaktyczno-naukowej AWF Warszawa, studentów, dyrekcji Biblioteki oraz jej pracowników -
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Tekst: Mirosława Matejkowska