Biuro Turystyczne Kliwer-Szkoła Żeglarstwa

Biuro Turystyczne Kliwer - Szkoła Żeglarstwa istnieje od 1996 roku.

Firma została założona i jest prowadzona przez instruktorów żeglarstwa PZŻ: Aleksandra Turowicza i Marka Bulaszewskiego.
Specjalizacją firmy są wszelkiego rodzaju imprezy żeglarskie (obozy żeglarskie, kolonie żeglarskie, rejsy młodzieżowe, rejsy rodzinne), imprezy integracyjne, obozy narciarskie oraz szeroko pojęty aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży, dorosłych i rodzin w kraju i zagranicą.
BT Kliwer jest największą firmą szkolącą żeglarzy w Warszawie. Mamy licencję szkoleniową Polskiego Związku Żeglarskiego nr 27 oraz rekomendację Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Żeglarskiego i Warszawskiej Izby Turystyki . Posiadamy koncesję organizatora turystyki nr 0603 i gwarancyjną polisę ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeń Signal Iduna na rzecz naszych klientów. Jesteśmy członkami założycielami Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej a także należymy do Międzynarodowej Federacji Szkół Żeglarskich (ISSA) z siedzibą w Paryżu z prawem do prowadzenia szkoleń i wydawania patentów.
Jednak najlepszą i najcenniejszą dla nas rekomendacją jest opinia o firmie naszych Klientów. Organizujemy imprezy dla firm, szkół i innych instytucji. Prowadzimy agencyjną sprzedaż imprez zagranicznych wielu renomowanych i sprawdzonych biur podróży.

Prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

- Instruktor żeglarstwa

- Wychowawca kolonijny

- Instruktor piłki nożnej

- Instruktor survivalu

- Instruktor tańca

- Instruktor zajęć artystycznych

- Instruktor narciarstwa

Wymagania:

- Uprawnienia instruktora żeglarstwa/narciarstwa/piłki nożnej/survival/tańca

- Uprawnienia wychowawcy kolonijnego

- Chęć do pracy z dziećmi i młodzieżą