Zakres współpracy z Biurem Karier

Zapraszamy do współpracy z Biurem Karier AWF Warszawa. Nasza oferta obejmuje:

1. Zamieszczenie ogłoszeń o praktykach, stażach oraz ofertach pracy

Pracodawcy chcący opublikować w serwisie Biura Karier AWF Warszawa aktualne oferty proszeni są o przesłanie na adres mailowy: biurokarier@awf.edu.pl zredagowanych ogłoszeń zawierających:

• Nazwę pracodawcy (jeśli charakter prowadzonej rekrutacji jest ukryty, prosimy o podanie tej informacji w treści wiadomości)
  • Nazwę stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja
  • Krótki opis oferty / ramowy zakres obowiązków
  • Oczekiwania względem kandydatów
  • Oferowane warunki pracy
  • Dane kontaktowe dla kandydatów

Publikacja ofert w serwisie Biura Karier AWF Warszawa jest bezpłatna. Treść oferty udostępniona jest na stronie internetowej oraz w formie wydrukowanej bezpośrednio w siedzibie Biura Karier. Wykaz aktualnych ofert zamieszczany jest również w gablocie w holu głównym AWF, a także przekazywana w mailingu oraz na profilu fb Biura Karier.  W przypadku zatrudnienia studenta bądź absolwenta naszej uczelni, będziemy zobowiązani za informację zwrotną dotyczącą rekrutacji.

2. Organizację spotkania ze studentami

Z chęcią zorganizujemy spotkanie przybliżające studentom specyfikę pracy w Państwa firmie, w danej branży i na określonych stanowiskach. Z naszej strony oferujemy bezpłatną rezerwację sali oraz promocję wydarzenia wśród studentów.

3. Organizację warsztatów, szkoleń dla studentów

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dotyczące tematyki warsztatów i szkoleń – wszystkie sugestie z chęcią rozważymy. Organizacja wydarzenia jest bezpłatna i zawiera rezerwację sali oraz promocję wśród studentów.

4. Akcje promocyjne

Chętnie wspomożemy promocję organizowanych przez Państwa bezpłatnych wydarzeń skierowanych do studentów poprzez:

• Zorganizowanie punktu informacyjnego

W ramach współpracy umożliwiamy rozstawienie stoiska w holu głównym uczelni.

• Mailing

Przekazanie studentom informacji o planowanym wydarzeniu.

• Ulotki i plakaty

Rozwieszenie plakatów, dystrybucję materiałów promocyjnych w określonych miejscach na uczelni.

Szczegóły współpracy każdorazowo ustalamy z partnerem.

5. Badanie opinii i oczekiwań pracodawców względem absolwentów AWF Warszawa

Pracodawców zainteresowanych współpracą z Biurem Karier zapraszamy