2. edycja programu „Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!”

Program #Youth Empowered daje szansę na rozwinięcie umiejętności przydatnych w poszukiwaniu swojego miejsca na rynku pracy daje. Oferuje bezpłatne szkolenia on-line, przygotowane przez ekspertów i trenerów zajmujących się na co dzień rynkiem pracy i doradztwem zawodowym.

Z rozmów przeprowadzonych z młodymi wyszło, że mimo tak silnie obecnej w ich życiu wirtualnej rzeczywistości, ważny jest też dla nich bezpośredni kontakt z kimś, kto może im pomóc dokonać właściwego wyboru. Dla takich osób #Youth Empowered oferuje warsztaty – spotkania z trenerami, organizowane w różnych miastach Polski. Szkolenia poprowadzą najlepsi eksperci z organizacji pozarządowych - partnerów programu #Youth Empowered: Stowarzyszenia QZmianom, Semper Avanti, Morena oraz Fundacja Sempre a Frente.

Dla najbardziej zaangażowanych i wytrwałych program zakończy się Kampusem - warsztatem z udziałem ekspertów, interesujących osób, menedżerów z ciekawą ścieżką zawodową. Zajęcia praktyczne odbędą się pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, które pomogą budować kompetencje na wymagającym rynku pracy. To także możliwość sprawdzenia, jak wygląda praca w Coca-Cola.

Program #Youth Empowered to jeden z elementów zaangażowania systemu Coca-Cola w sprawy młodych. Już od września rusza duża platforma dla młodych ludzi, gdzie w jednym miejscu znajdą wszystko, co potrzebne do poruszania się na rynku pracy i podejmowania zawodowych wyborów.

Pełna informacja o programie Youth Empowered.

data publikacji: 2018.07.03