Wychowawca-animator z językiem angielskim

Stanowisko: Wychowawca-animator z językiem angielskim
Pracodawca: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS
Numer zgłoszenia: 4291
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS poszukuje
Wychowawcy-animatora z językiem angielskim
11-24 sierpnia 2019 – Jastrzębia Góra (10 osób) wiek uczestników 13-18 lat.
Obóz językowy – 3h dziennie lekcji z native speakerem

Wymagania:
- aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego
- doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą
- odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność

Obowiązki:
- opieka nad uczestnikami
- realizacja programu rekreacyjnego, animacja zajęć integracyjnych
- transport uczestników na i z miejsca obozu

Oferujemy:
- umowa zlecenie
- zakwaterowanie, wyżywienie
- ubezpieczenie NNW
- zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki
- praca w ciekawym zespole kadry ze wsparciem kierownika organizacyjnego i koordynatora programowego

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.