Pracownik Strefy Jamango & Galaxy w Suntago Wodny Świat

Stanowisko: Pracownik Strefy Jamango & Galaxy w Suntago Wodny Świat
Pracodawca: Park of Poland
Numer zgłoszenia: 4402
Praca

Opis stanowiska
Wymagania
Park of Poland jest zlokalizowany w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, w odległości około 60 km od Warszawy – pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8. Naszym celem jest zapewnienie rozrywki milionom gości z Polski oraz innych krajów Europy. W Park of Poland chcemy zaoferować atrakcje znane z innych parków na świecie, od tych najbardziej klasycznych po te najbardziej ekstremalne. Kompleks Park of Poland będzie się składał z parku wodnego, hoteli, domków typu bungalow, centrum konferencyjno-handlowego, parków tematycznych, biurowców oraz apartamentowców. Pierwszym etapem projektu Park of Poland jest park wodny Suntago Wodny Świat oraz osiedle domów modułowych Suntago Village. Drugim etapem inwestycji jest czerogwiazdkowy hotel z 240 pokojami i powierzchnią konferencyjną, który jest obecnie w fazie projektowania. W celu zapewnienia wygody naszym gościom, hotel będzie połączony bezpośrednio z parkiem wodnym Suntago Wodny Świat.

W wodzie czujesz się jak ryba i nie masz uprawnienia ratownika?
Potrafisz zadbać o bezpieczeństwo miłośników wodnego szaleństwa?
Jesteś energiczną i uśmiechniętą osobą, masz chęci do nauki i rozwoju?
Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, pomożemy zdobyć nowe
kwalifikacje, zapewnimy profesjonalne szkolenia oraz rozwój zawodowy!

Dołącz do elitarnego zespołu największego parku rozrywki w tej części Europy – Park of Poland
Połącz pasję i pracę w jedno!
Poszukiwany – Pracownik Strefy Jamango & Galaxy w Suntago Wodny Świat

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:
- Pracę pod palmami
- Przyjazną atmosferę tworzoną przez tak samo pozytywnych ludzi jak TY
- Szorty i klapki przez cały rok
- Zazdrość przyjaciół oraz wszystkich Twoich znajomych

Brzmi dobrze?
Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to jest to właśnie praca dla Ciebie!
W wyjątkowym miejscu pracy jakim jest wodny park rozrywki Suntago Wodny Świat - w otoczeniu ponad 700 palm sprowadzonych z Florydy, Malezji i Kostaryki, gwarantujemy naszym pracownikom klimat
tropikalnych wakacji i pracę w zgranym zespole świetnych ludzi.

Zapewniamy:
- stabilne warunki zatrudnienia w najnowszym i największym wodnym parku w tej części Europy
- umowę o pracę
- bezpieczne i nowoczesne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktury
- podnoszenie kwalifikacji oraz wymianę doświadczeń
- pakiet szkoleń szytych na miarę oraz indywidualne podejście do każdego pracownika
- uczestnictwo w licznych targach, konferencjach, spotkaniach integracyjnych w kraju i za granicą
- atrakcyjny pakiet benefitów - możliwość korzystania z oferty parku wodnego na preferencyjnych
warunkach, ubezpieczenie medyczne, uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach sportowych i kulturalnych, programy pracownicze, rabaty na posiłki w restauracjach znajdujących się na terenie Park of Poland a także wiele innych.

Oferujemy doskonałą atmosferę pracy, w miejscu gdzie słońce świeci 365 dni w roku! Dołączając do nas będziesz miał realny wpływ na kluczowy element, jakim jest w kreowanie pozytywnych doświadczeń gości korzystających z usług strefy SPA w wodnym park rozrywki Suntago Wodny Świat.

Do Twoich zadań należeć będzie:
- obsługa gości Strefy Jamango & Galaxy
- informowanie klientów o atrakcjach Strefy Jamango & Galaxy
- instruowanie klientów na temat zasad poprawnego korzystania z atrakcji wodnych m.in. zjeżdżalni
- zapewnienie atmosfery sprzyjającej relaksowi, wypoczynkowi i chęci ponownego skorzystania z oferty przez gości odwiedzających park rozrywki Suntago Wodny Świat
- dbanie o wizerunek podległego obszaru poprzez dbałość o czystość i wysokie standardy obsługi
- uczestniczenie w eventach organizowanych przez Park of Poland
- współpraca z innymi członkami Park of Poland oparta na uprzejmości, przyjaznych relacjach i otwartej komunikacji

Oczekujemy od Ciebie:
- gotowości do pracy w systemie zmianowym, w tym w dni weekendowe i święta
- sumiennego i odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań i obowiązków
- entuzjastycznego nastawienia i wysokiej kultury osobistej
- umiejętności pracy w zespole
- umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
- komunikatywnej znajomości języka polskiego oraz praktycznej znajomości podstaw języka angielskiego, znajomość innych języków mile widziana
- chęci dalszego rozwoju i pogłębiania wiedzy zawodowej
- mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
- ukończony kurs instruktora aqua fitness oraz doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć będzie dodatkowym atutem

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.