Trener zajęć sportowych dla dzieci Socatots

Stanowisko: Trener zajęć sportowych dla dzieci Socatots
Pracodawca: Socatots Piłkarskie Maluszki
Numer zgłoszenia: 4298
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
W związku z rozwojem firmy, Socatots Piłkarskie Maluszki poszukuje osób na stanowisko:

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Stawka: 50 zł netto za godzinę

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym mile widziane
- zamiłowanie do pracy z dziećmi;
- energiczność i pogoda ducha;
- dyspozycyjność w godzinach popołudniowych (17:00-19:30) w tygodniu i/lub porannych w soboty i niedziele (9:00-13:00).
mile widziane prawo jazdy kat B

Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym, zgodnie ze standardami Socatots, przy czynnym udziale rodziców;
- dbanie o dobry kontakt z dziećmi oraz ich rodzicami;
- dbanie o bezpieczeństwo dzieci i prawidłowy przebieg zajęć.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:
- szkolenie w siedzibie Socatots Polska w Szczecinie;
- elastyczne godziny pracy / pracę w weekendy oraz w dni powszednie w godzinach popołudniowych (zajęcia prowadzimy w godzinach 16:30-19:00 w tygodniu oraz 9:00-13:00 w weekendy) do ustalenia.
- wynagrodzenie adekwatne do ilości wykonanych zajęć;
- dodatkowe premie za rozwój ilościowy uczestników;
- możliwość kreowania wizerunku nowej marki w Polsce (marka znana w 60 krajach na świecie).

Praca od września na terenie Dzielnicy Białołęka

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.