Stażysta na stanowisko asystent/ka teraputy/tki

Stanowisko: Stażysta na stanowisko asystent/ka teraputy/tki
Pracodawca: SOTIS Centrum Terapii dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Zespołem Aspergera
Numer zgłoszenia: 4345
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
SOTIS Centrum Terapii dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Zespołem Aspergera poszukuje stażystów na roczne bezpłatne szkolenie z terapii grupowej osób z Zespołem Aspergera (na stanowisko asystent/ka teraputy/tki).

Szkolenie przeznaczone jest dla absolwentów i studentów ostatnich lat psychologii, pedagogiki oraz pokrewnych kierunków. Zajęcia rozpoczynają się w październiku 2019 roku i trwają do końca września 2020 roku.

Intensywne szkolenie obejmuje:
* regularne spotkania z koordynatorami terapii osób z ZA w CTS, mające na celu przedstawienie specyfiki Zespołu Aspergera i stosowanych metod terapii
* poznanie głównych technik terapeutycznych stosowanych w pracy grupowej i psychoedukacji osób z Zespołem Aspergera
* obserwacje grup terapeutycznych o różnym charakterze
* udział w sesjach szkoleniowych dla terapeutów
* naukę przygotowywania materiałów i pomocy terapeutycznych
* naukę budowania kontaktu z osobami z ZA

Oczekiwania:
* zainteresowanie pracą terapeutyczną z dziećmi i młodzieżą,
* stabilność emocjonalna,
* sumienność, otwartość, komunikatywność,
* chęć dokształcania się w różnych technikach terapii,
* możliwość podjęcia współpracy w wymiarze min. 10 godz. tygodniowo.
Staż realizowany jest w Warszawie przy ul. Czarnieckiego 27B (Żoliborz)

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189