Ratownik wodny – wake park

Stanowisko: Ratownik wodny – wake park
Pracodawca: BLUE SPORT
Numer zgłoszenia: 4285
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
BLUE SPORT Adam Chodun
Prusim, Wielkopolska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- zabezpieczanie kąpieliska,
- utrzymywanie terenu kąpieliska w ładzie i porządku,
- pomoc w funkcjonowaniu plaży i wypożyczalni sprzętu wodnego.

WARUNKI ZATRUDNIENIA (rodzaj umowy, długość okresu próbnego, wynagrodzenie itp.):
- możliwość bezpłatnego korzystania z wyciągu do WAKE`a , sprzętu wodnego itp.
- umowa zlecenie
- termin 01.07.-31.08. (minimum jeden miesiąc)
- wynagrodzenie 3800zł brutto miesięcznie
- możliwość zakupienia wyżywienia na preferencyjnych warunkach (5zł śniadanie, 10zł obiadokolacja)
- możliwość zorganizowania zakwaterowania również na preferencyjnych warunkach

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189