Ratownik wodny

Stanowisko: Ratownik wodny
Pracodawca: Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach
Numer zgłoszenia: 4230
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
PRACA dla RATOWNIKA WODNEGO

Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki (www.icds.pl)

ICDS w Łomiankach zatrudni Ratownika Wodnego do pracy na pływalni krytej.
Wymagane wszystkie niezbędne uprawnienia do pracy w charakterze Ratownika Wodnego.

Zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę - wypłata na czas, przy umowie o pracę wszystkie świadczenia (13 pensja itp.) pracodawcą jest jednostka samorządowa a nie prywatna firma!!!

Elastyczny grafik pracy, dobra atmosfera, bardzo dobry dojazd z Warszawy: z Metra Młociny autobusy: 150 i 750, samochodem 15 minut, rowerem 30 min.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.