RECEPCJA (FRONT DESK)

Stanowisko: RECEPCJA (FRONT DESK)
Pracodawca: CrossFit Wilanów
Numer zgłoszenia: 3806
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
WYMAGANIA
- Sumienność, dokładność, asertywność, zaangażowanie
- Angielski komunikatywny w mowie i w piśmie
- Status studenta (warunek konieczny)
- Znajomość dyscypliny, jaką jest CrossFit (lub gotowość do jej poznania)
- Zdecydowanie na podjęcie współpracy na dłuższy okres
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze recepcji

OBOWIĄZKI
- Obsługa klienta: aktywna sprzedaż karnetów oraz produktów z barku
- Obsługa telefonu, maila, kanałów społecznościowych
- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i w klubie
- Wsparcie bieżącego funkcjonowania klubu

OFERUJEMY
- Pracę w zgranym, kameralnym zespole
- Możliwość bezpłatnego korzystania z zajęć dostępnych w klubie (oraz w klubie CrossFit Dopamine)
- Zniżki na organizowane przez klub eventy, szkolenia i produkty ze sklepiku
- Pracę w niepełnym wymiarze godzin
- Formułę pracy umożliwiającą łączenie pracy z nauką
- Miesięczne premie uznaniowe zależne od wyników
- Możliwość podwyżki po 3 miesiącach okresu próbnego

Zależy nam na osobie, która stanie się częścią naszej CrossFitowej rodziny i wspólnie z nami będzie pracowała na to, żeby CF Wilanów jeszcze mocniej zaznaczył swoje miejsce na mapie Warszawy, Polski i Europy :)

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189