Przewodnik

Stanowisko: Przewodnik
Pracodawca: Musandam Nature/ Arctica Nature
Numer zgłoszenia: 3842
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Musandam Nature i  Arctica Nature to touroperator francuski, organizujący wyjazdy sportowo-rekreacyjne. Specjalizujący się w kajakach morskich i trekkingach. Obecnie działa na rynku pod licencją agencji 80 Jours voyages.
Firma operuje na terenie Spitzbergenu i Norwegii latem oraz w Omanie - Dubaju zimą, ale również w Czarnogórze pomiędzy sezonami.
Poszukujemy przewodników do prowadzenia naszych wyjazdów.
Oferujemy zatrudnienie od zaraz.
Wymagania:
Nasi przewodnicy są opiekunami grup kajakowych w Zatoce Perskiej (Oman) zimą i latem w rejonach polarnych. Grupy są francusko i niemieckojęzyczne.
- Znajomość środowiska górskiego
- Umiejętność zarządzania grupą w czasie wycieczek pieszych
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
- Uczestnictwo w pracach konserwacji wyposażenia
Wyjazdy od 7 do 14 dni
- Wykazywanie incjatywy
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Opanowanie
Terminy :
Kontrakty okresowe (od 15 dni do 2 miesięcy) W ciągu całego roku. Umowy zlecenia
Doświadczenie : 2 lata pracy w turystyce
Znajomość kajaków morskich jest dużym plusem.
Języki
Poszukujemy wyłącznie osób posługujących się językiem francuskim lub niemieckim.
Rekruci będą szkoleni w miejscu pracy przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem pracy.
Rozliczenia
Przewodnik niezależny za granicą, rozliczenia na podstawie rachunku.
Oferujemy zakwaterowanie i wyżywienie w czasie pracy oraz pokrywamy koszty dojazdu na miejsce pracy.
Konieczność akceptowania podróży i nie przebywania w domu dłużej niż 1-2 miesiące w roku.
Wypłata w formie honorarium. Na początku 145 €/dzień + zakwaterowanie i wyżywienie .
Koszty wizy i dotarcia na miejsce pracy pokryte przez pracodawcę.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189