Konsultant Telefoniczny Biura Obsługi Klienta

Stanowisko: Konsultant Telefoniczny Biura Obsługi Klienta
Pracodawca: TOTOLOTEK S.A.
Numer zgłoszenia: 4376
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Jesteśmy najstarszym bukmacherem na rynku polskim działającym nieprzerwanie od 1992 r. Zmieniamy się i prężnie rozwijamy :)

Do naszego biura w Warszawie, przy ul. Tanecznej 18b poszukujemy:

Do Twoich zadań należeć będzie:
- telefoniczny Kontakt z Klientem - obsługa połączeń przychodzących
- obsługa poczty e-mail i livechat
- wsparcie Klienta Wewnętrznego
- dbanie o wizerunek firmy Totolotek #Twój Bukmacher

Wystarczy, że:
- jesteś komunikatywny i lubisz prowadzić rozmowy telefoniczne
- jesteś pozytywnie nastawiony do współpracy
- masz wykształcenie średnie
- Twój angielski jest komunikatywny
- masz już za sobą pierwsze doświadczenie w pracy
- mile widziane doświadczenie w branży bukmacherskiej

Oferujemy:
- umowa o pracę
- prywatna opieka medyczna
- elastyczny grafik
- praca w kameralnym zespole fajnych ludzi (ok.10 os.)
- możliwość rozwoju i awansu

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189.