Stewardesa/ Steward

Stanowisko: Stewardesa/ Steward
Pracodawca: Enter Air Obsługa czytników ekranu włączona.
Numer zgłoszenia: 4470
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Studentko! Studencie! Nie masz planów na wakacje? Przeżyj przygodę swojego życia!
Zostań stewardesą/ stewardem Enter Air!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
· Zapewnianie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom
· Realizacja celów sprzedażowych firmy na pokładzie samolotu
· Reprezentowanie przewoźnika podczas wydarzeń wizerunkowych

WYMAGANIA
· Wykształcenie średnie maturalne i rozpoczęte studia
· Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
· Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (drugi język będzie atutem)
· Bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania
· Gotowość do udziału w szkoleniu w Warszawie

OFERUJEMY
· Umowę zlecenie na okres wakacji
· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Pełną wyzwań, ciekawą pracę w zespole połączonym lotniczą pasją
· Podróże do najpiękniejszych destynacji wakacyjnych w Europie, Azji i Afryce

Szkolenie odbywa się podczas następujących spotkań weekendowych:
27.03 – 29.03.2020
03.04 – 05.04.2020
17.04 – 19.04.2020
24.04 – 26.04.2020
01.05 – 03.05.2020
08.05 – 11.05.2020

Obecność na wszystkich zajęciach jest obowiązkowa
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189