Opiekun medyczny

Stanowisko: Opiekun medyczny
Pracodawca: Osoba prywatna
Numer zgłoszenia: 4250
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
ZATRUDNIMY OPIEKUNA MEDYCZNEGO
Poszukiwana jest osoba do opieki w domu nad kobietą chorującą na Stwardnienie Zanikowe Boczne (SLA). Pacjentka jest w pełni świadoma, jednak bezwładna, karmiona przez PEG, oddycha przez respirator. Komunikuje się za pomocą wzroku, pisząc tekst na ekranie komputera.

Nad stanem zdrowia pacjentki czuwa zespół opiekunów, koordynator i rodzina. Szukamy długoterminowej współpracy z rzetelnym opiekunem. Oferujemy pracę w dyżurach dziennych i nocnych, zaplanowanych w uzgodnieniu z całym zespołem. Jest możliwość zamieszkania u pacjentki.

Lokalizacja: Okolice stacji metra Pole Mokotowskie.

Od opiekunów wymagamy:
* doświadczenia medyczno-pielęgniarskiego;
* dbałości o higienę pacjentki i otoczenia;
* empatii i komunikatywności;
* rzetelnego zobowiązania dla podjętej pracy według uzgodnionego grafiku pracy;
* znajomości języka polskiego lub angielskiego w mowie i piśmie;
* miłości dla kotów.

Znajomość obsługi ssaka medycznego i respiratora jest dodatkowym atutem. Praca nie wymaga gotowania ani robienia zakupów.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189