Obsługa ściany wspinaczkowej, pracownik recepcji

Stanowisko: Obsługa ściany wspinaczkowej, pracownik recepcji
Pracodawca: Centrum Wspinaczkowe Murall
Numer zgłoszenia: 4282
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Szukamy pozytywnych ludzi do pracy na stanowiskach:
- obsługa ściany
- pracownik recepcji

Energia, zaangażowanie i otwartość na klienta dużego i małego konieczne. Pasja do wspinania będzie dodatkowym atutem. Oferujemy miłą atmosferę, elastyczne godziny pracy, możliwość rozwoju i wspinania do woli :)
Praca w tygodniu i w weekendy
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz lub od września

Oferujemy:
- Umowę zlecenie na okres próbny, umowę o prace po okresie próbnym
- Możliwość wyboru lokalizacji pracy (ul. Annopol lub ul. Krakowska)
-  Elastyczny grafik – możliwość pracy w weekendy i w tygodniu
- Przeszkolenie niezbędne do pracy
-  Możliwości rozwoju dla zaangażowanych
- Stabilne zatrudnienie
- Przyjazną atmosferę

Oczekujemy
- Zaangażowania w pracę
- Pozytywnego nastawienia
- Cierpliwości
- Uśmiechu
-  Punktualności
Prosimy też o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.