Położna / Położny

Stanowisko: Położna / Położny
Pracodawca: Medicover
Numer zgłoszenia: 4399
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Centrum Medicover
Piaseczno, ul. Puławska 42B

Dla Nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
- posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu,
- szukasz pracy jako położna środowiskowa,
- atutem będzie posiadanie kursu pobierania cytologii.

Nasza oferta w pigułce:
- praca na 1/2 etatu,
- praca od poniedziałku do piątku,
- elastyczna forma współpracy - umowa o pracę i umowa zlecenie,
- aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Będziesz odpowiedzialny/a za:
- pracę na stanowisku Położna / Położny Środowiskowy,
- odpowiedzialność za wizyty patronażowe.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.