Manager Zmianowy

Stanowisko: Manager Zmianowy
Pracodawca: Ibis Styles Warszawa West
Numer zgłoszenia: 4349
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Ibis Styles Warszawa West (dawniej Rest Hotel) oraz Centrum Konferencyjne działa od 1999 roku. W tym okresie nawiązaliśmy i z powodzeniem kontynuujemy współpracę z wieloma polskimi i zagranicznymi kontrahentami zdobywając ich uznanie i szacunek, za wysoką jakość świadczonych usług. Organizujemy konferencje, spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe, a także wesela.

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za organizację i kontrolę pracy pracowników:
- służby pięter
- gastronomii
- recepcji

OFERUJEMY:
- pełny etat
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- dobre warunki pracy
- stabilną i długotrwałą współpracę
- szkolenie stanowiskowe

OCZEKUJEMY:
- zaangażowania i sumienności
- dobrej organizacji pracy własnej
- dbałości o szczegóły i higienę pracy
- komunikatywnej znajomości j. angielskiego

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.