Konsultanci i Specjaliści ds. Turystyki

Stanowisko: Konsultanci i Specjaliści ds. Turystyki
Pracodawca: Świat Podróży
Numer zgłoszenia: 4231
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Biuro Podróży w Warszawie (Bemowo) o ugruntowanej, wieloletniej pozycji na rynku
zatrudni:
Konsultantów i Specjalistów ds. Turystyki
na cały etat oraz w niepełnym wymiarze godzin (na stałe)

Oferujemy stabilną pracę, wyjazdy i szkolenia zagraniczne, miłą atmosferę oraz
elastyczne godziny pracy w młodym zespole. Dobra praca także dla studentów.

Proponujemy również system zagranicznych urlopów pracowniczych – w Europie i na
całym świecie.
Współpracujemy z największymi touroperatorami (m.in. ITAKA, Neckermann, TUI).

Szukamy osób zarówno z doświadczeniem jak i szukających możliwości poznania branży turystycznej w firmie będącej liderem na rynku turystycznym (umowa o pracę).

Wymagania:
- komunikatywność, zaangażowanie
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
- zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
- zainteresowanie podróżami

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem PE I Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189