Instruktor/trener personalny, Dietetyk

Stanowisko: Instruktor/trener personalny, Dietetyk
Pracodawca: Rondo Fitness Club
Numer zgłoszenia: 4243
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Lubisz pracę z ludźmi ?
Siłownia, fitness, dietetyka oraz trenowanie to Twoja pasja?

Nowoczesny, innowacyjny z unikatową bazą treningową klub Premium
Rondo Fitness Club z Piaseczna pod Warszawą.

Poszukuje ludzi do pracy na następujące stanowiska:
1. Instruktor/trener personalny
2. Dietetyk

WYMAGANIA :
Wykształcenie, kursy związane ze sportem, dietetyką
Nienaganna prezencja i kultura osobista
Umiejętność pracy w zespole
Otwartość, komunikatywność, optymizm, cierpliwość
Doświadczenie zbudowane poprzez pracę w klubach fitness/siłowniach dodatkowo punktowane
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dyspozycyjność, zaangażowanie, umiejętność liderowania, charyzma

OBOWIĄZKI:
Bezpośrednia obsługa klienta
Pełnienie dyżurów instruktorskich w klubie oraz wsparcie recepcji
Prezentacja oferty klubu oraz prowadzenie treningów wprowadzających dla nowych klientów.
Dbanie o porządek w klubie.

OFERUJEMY:
Unikatową na skalę kraju nowoczesną, innowacyjną bazę treningową
Ciekawą pracę w młodym zespole
Zmianowy system pracy i elastyczne godziny
Wynagrodzenie zależne od wypracowanych efektów

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189