Korepetytor do świetlicy środowiskowej na Pradze Północ

Stanowisko: Korepetytor do świetlicy środowiskowej na Pradze Północ
Pracodawca: Fundacja Pociechom
Numer zgłoszenia: 4395
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Fundacja Pociechom prowadząca min. świetlicę środowiskową "Klub Młodzieżowy Podkowa" na Pradze Północ poszukuje kandydatów na stanowisko: KOREPETYTOR – języka polskiego, języka angielskiego, przedmiotów ścisłych oraz przedmiotów humanistycznych.

Od kandydatów oczekujemy:
* wiedzy merytorycznej,
* chęci i pasji nauczania,
* dobrego kontaktu z młodzieżą,
* rzetelności.

Oferujemy:
* praca na umowę zlecenie,
* praca dodatkowa,
* elastyczny czas pracy,
* stałe dochody,
* referencje.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.