Terapeuta

Stanowisko: Terapeuta
Pracodawca: Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
Numer zgłoszenia: 4296
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
02-361 Warszawa, ul. Przemyska 11 - zatrudni
TERAPEUTĘ
w Domu Dziennego Pobytu  „Z Ochotą”

Podstawowe zadania:
- Planowanie zajęć kulturalno-oświatowych i terapeutycznych indywidualnych i grupowych
- Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych dla osób starszych i niepełnosprawnych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i zainteresowań.
- Animowanie i aktywizowanie uczestników DDP „Z Ochotą”.
- Motywowanie seniorów do udziału w leczeniu i rehabilitacji.
- Terapia, animacja kulturalno-oświatowa.
- Organizowanie w ramach terapii imprez okolicznościowych, wycieczek,  prelekcji i innych spotkań uczestników DDP „Z Ochotą”.
- Pomoc uczestnikom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych
- Prowadzenie dokumentacji indywidualnej uczestników zajęć oraz dokumentacji z realizacji planowanych zajęć.
- Współpraca z organizacjami i instytucjami z zakresu pomocy społecznej.

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo (ok. półtora roku)
Wymiar czasy pracy: 1 etat

Wymagania niezbędne:
- studia wyższe II stopnia, preferowane: o profilu pedagogicznym, psychologicznym lub artystycznym; preferowana specjalizacja: terapia zajęciowa
- komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów z osobami starszymi

Wymagania pożądane:
- co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w ośrodku wsparcia lub domu pomocy społecznej
umiejętność gry na instrumencie klawiszowym lub gitarze.

Wymagane dokumenty:
list motywacyjny  oraz CV z podaniem przebiegu nauki i pracy zawodowej

Kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, doświadczenie zawodowe
podpisane odręcznie oświadczenie o treści: Zapoznałem się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów ubiegających się o zatrudnienie w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy
podpisana odręcznie klauzula o treści: Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i art. 9 ust. 2 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza dane określone w art. 221 Kodeksu pracy przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy w celu wzięcia udziału w naborze na  wolne  stanowisko pomocnicze i obsługi - terapeuty do zakończenia terminu  przechowywania dokumentów  z naboru, określonego w instrukcji kancelaryjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie kompletu dokumentów do Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy,  ul. Przemyska 11,  02-361 Warszawa - od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00  lub przesyłanie na wyżej podany adres Ośrodka.

Każdy kandydat przystępując do naboru podaje swoje dane dobrowolnie.
Złożone dokumenty nie będą odsyłane. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami spełniającymi kryteria w celu zaproszenia na rozmowę

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.