Fizjoterapeuta/ka

Stanowisko: Fizjoterapeuta/ka
Pracodawca: Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN
Numer zgłoszenia: 4338
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN zatrudni fizjoterapeut(k)ę,
Czas pracy: wtorki lub/i czwartki 12/14-20, soboty 8-14/16
Miejsce pracy: Warszawa, Saska Kępa- ul. Indyjska 23

Wymagania:
ukończone studia kierunkowe z fizjoterapii
mile widziany ukończony kurs integracji sensorycznej I i II stopnia lub studia dające uprawnienia do terapii i diagnozy
umiejętność poprowadzenia diagnozy oraz terapii dziecka
umiejętność współpracy z rodzicami
rzetelność w wykonywanej pracy

Oferujemy:
umowę zlecenie lub preferowana- własna działalność gospodarcza
stawka 42-51zł/h (zależne od rodzaju umowy)
stałe godziny pracy
grafik dopasowany do terapeuty
pracę w kameralnym gabinecie
domową atmosferę
możliwość realizowania własnych pomysłów pedagogicznych
profesjonalnie wyposażony gabinet

W CV powinna się znaleźć klauzula: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Terapia Dziecięca Magdalena Nawarecka zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r., poz. 922)"

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.