Fizjoterapeuta - Całe Niemcy

Stanowisko: Fizjoterapeuta - Całe Niemcy
Pracodawca: Finanzhaus
Numer zgłoszenia: 4071
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
ZAKRES OBOWIAZKÓW:

Poszukujemy kandydatów, którzy:
- posiadają wykształcenie wyższe lub licencjat + doświadczenie zawodowe
- znają j. niemiecki na poziomie B1 lub chcą się go nauczyć

WARUNKI ZATRUDNIENIA (rodzaj umowy, długość okresu próbnego, wynagrodzenie itp.):

Naszą ofertę wyróżniają:
- pokrywamy koszty nostryfikacji dyplomu
- pokrywamy do 50% kosztów kursu językowego
- niemiecka umowa o pracę na stałe z pełnym pakietem socjalnym obowiązującym w Niemczech,
- praca na pełny etat,
- wynagrodzenie: 2500 - 4000 €/ m-c brutto w zależności od doświadczenia, kwalifikacji oraz znajomości języka niemieckiego,
- pomagamy kompleksowo przeprowadzić kandydata przez cały proces rekrutacji oraz aklimatyzacji w nowym miejscu zamieszkania oraz zatrudnienia (gwarantujemy przygotowanie umów o pracę, nostryfikację dyplomu i innych formalności w j. niemieckim włącznie z zakwaterowaniem oraz wszelkimi niezbędnymi formalnościami).
- możliwość dokształcania się poprzez bezpłatne kursy i szkolenia zawodowe

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189