Asystentka ds. Wsparcia Badań

Stanowisko: Asystentka ds. Wsparcia Badań
Pracodawca: Medicover
Numer zgłoszenia: 4401
Termin wpłynięcia:
Termin ważności:
Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Miejsce pracy: Piastów, Pruszków, Milanówek

Współpraca w ramach wdrożenia Elektronicznego Systemu Medycyny Szkolnej, wsparcie pielęgniarki szkolnej

Poszukujemy osoby, która posiada:
- wykształcenie minimum średnie (mile widziane medyczne, również studenci Akademii Wychowania Fizycznego lub Uniwersytetu Medycznego)
- prawo jazdy i własny samochód
- biegłość w pracy z komputerem
- wysokie umiejętności interpersonalne

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- wsparcie pielęgniarki w przeprowadzeniu na terenie szkół podstawowych populacyjnych badań przesiewowych
- pomoc przy wprowadzaniu pomiarów wykonywanych w ramach badań do systemu internetowego
- przygotowanie stanowiska pracy i pomoc przy transporcie warsztatu diagnostycznego
- praca na terenie szkół podstawowych w Milanówku, Pruszkowie i Piastowie w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:
- kompleksowe szkolenie stanowiskowe
- możliwość współpracy z Fundacją Medicover w ramach programów profilaktycznych na przestrzeni najbliższych kilku lat
- współpracę w wymiarze ok. 20-40 godzin tygodniowo, w oparciu o umowę zlecenie

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier:biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189