Animator do projektu Football Baby

Praca
Opis stanowiska
Wymagania
Projekt Football Baby jest skierowany do dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Są to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej.

Football Academy – jesteśmy akademią piłkarską, która szkoli dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia, natomiast od niedawna wdrażamy w całej Polsce nasz nowy projekt, czyli właśnie ww. Football Baby.

Do obowiązków kandydata należałoby prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych w formie opowieści ruchowej. Z naszej strony zapewniamy sprzęt sportowy potrzebny i dostosowany do pracy z dziećmi. Dodatkowo wszyscy animatorzy otrzymują od nas gotowe scenariusze zajęć.

Od kandydata wymagamy przede wszystkim doświadczenia w pracy z dziećmi, pozytywnej energii i dyspozycyjności w godzinach porannych w soboty.

Oferujemy umowę zlecenie i atrakcyjną stawkę godzinową.

Dane kontaktowe do pracodawcy dostępne są w Biurze Karier. Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, wyślij wiadomość na adres mailowy Biura Karier: biurokarier@awf.edu.pl, w treści wiadomości podając numer ogłoszenia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14189