Stwórz Strefę Masażu na ORLEN Warsaw Marathon

Drodzy Studenci! Klinika ortopedii i medycyny sportowej – Carolina Medical Center – po raz kolejny została Partnerem Medycznym ORLEN Warsaw Marathon. W miasteczku biegacza na błoniach Stadionu PGE Narodowy, zorganizowana zostanie STREFA MASAŻU, do której każdy maratończyk po biegu będzie mógł przyjść, odpocząć i skorzystać z masażu sportowego.

W związku z tym we współpracy z Biurem Karier AWF Warszawa poszukujemy wolontariuszy – masażystów. Zapraszamy do współpracy studentów fizjoterapii, którzy ukończyli przynajmniej pierwszy rok studiów licencjackich, zaliczyli zajęcia z masażu (ewentualnie ukończyli kurs odnowy biologicznej).

GDZIE I KEDY? Niedziela, 22 kwietnia 2018, godz. 9.00 – 16.00. Błonia Stadionu PGE Narodowy w Warszawie.

ZDOBĄDŹ CENNE DOŚWIADCZENIE I BAW SIĘ DOBRZE!

Dlaczego warto?

• praca pod okiem specjalistów z Carolina Medical Center
  • certyfikat potwierdzający uczestnictwo
  • poczęstunek