Spotkanie informacyjne "Study in Australia"

Data: 15 listopada 2018 r. (czwartek), godz. 15.30
Miejsce: sala wykładowa 3
Zapisy: link do formularza


AUSTRALIA DLA CIEBIE.
AUSTRALIA DLA TWOJEJ KARIERY.

Kończysz studia i zastanawiasz się, co dalej? Chcesz zdobyć doświadczenie, dodatkowe kwalifikacje i marzy Ci się wyjazd do egzotycznego kraju? Skorzystaj z możliwości wyjazdu na antypody - weź udział w programie Study and Work in Australia lub skorzystaj z wizy Work & Holiday.

Program Study & Work skierowany jest do osób, które myśląc o przyszłości zawodowej chcą podszkolić język angielski, uzyskać międzynarodowy dyplom, dodatkowe kwalifikacje oraz referencje od australijskich pracodawców. Dodatkowo daje możliwość zwiedzenia Australii, poznania realiów życia a także jest szansą i pomostem do pozostania w Australii na dłużej.
Aby skorzystać z programu należy ubiegać się o tzw. wizę studencką. Wiza studencka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą wyjechać do Australii z pozwoleniem na pracę. Można na niej przebywać od 3 miesięcy do kilku lat. Czy trzeba studiować? Niekoniecznie. Wystarczy zapisać się na kurs językowy lub jeden z kursów zawodowych w zakresie marketingu, biznesu, turystyki, księgowości, hotelarstwa, fitness czy surfowania. Oferta jest bardzo szeroka.

Jeśli chcesz sprawdzić swoje szanse i marzenie zamienić w realny cel – zapraszamy na spotkanie z australijską agencją edukacyjną Australia Study. Prezentację poprowadzi założyciel firmy Wojciech Wawrzyński, który od wielu lat mieszka w Australii
i który pomógł już tysiącom młodych ludzi z całego świata zorganizować wyjazd na antypody. Na spotkaniu dowiesz się między innymi o wizach do Australii, wymaganiach urzędu imigracyjnego, australijskim systemie edukacyjnym, możliwościach pracy oraz kosztach wyjazdu. Wojtek opowie też o podróżach, pogodzie, urokach i codziennym życiu
w Down Under. Odpowie na pytania i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Specjalnym gościem będzie również Krisztina Koos, która reprezentuje australijskie college sportowe: ACSF http://acsf.com.au/, NSW School of Massage http://www.schoolofmassage.com.au/, Australian College of Dance http://dancecollege.com.au/ oraz 4Life College http://4lifecollege.edu.au/.

Krisztina przedstawi jak można zdobyć rozpoznawalne na całym świecie australijskie kwalifikacje trenera personalnego, instruktora tańca, jogi czy profesjonalnego masażysty. Opowie również jak wygląda australijski zdrowy styl życia.

Spotkanie jest otwarte i wolne od opłat.

Zapraszamy!

Więcej informacji o możliwościach wyjazdu do Australii na stronie: www.australiastudy.pl oraz facebook.com/australiastudy.polska

data publikacji: 2018.11.07