Porozmawiamy o biznesie! Przedsiębiorczość w praktyce

Jesteś młody, ambitny, nie boisz się wyzwań i chcesz być sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem? Otwierasz swój pierwszy biznes. Masz już pomysł i… zupełnie nie wiesz od czego zacząć? A może rozwijasz swoje biznesowe skrzydła i szukasz finansowania zewnętrznego?

O otwieraniu, zakładaniu i prowadzeniu  działalności gospodarczej wiemy naprawdę dużo – i z przyjemnością podzielimy się z Wami wiedzą! Przedstawimy praktyczne i inspirujące informacje jak nie pogubić się w gąszczu przepisów, i możliwe do zastosowania rozwiązania jako odpowiedzi na wyzwania.

O czym porozmawiamy w trakcie spotkania?

- jak otworzyć działalność gospodarczość – krok po kroku (w tym: jak i gdzie otrzymać bezpłatne doradztwo, jaką formę działalności i jaki rodzaj opodatkowania wybrać, finansowanie na starcie i na rozwój firmy – w tym m.in. środki unijne, kredyty, gwarancje de minimis )

- ochrona własności intelektualnej,

- elementy psychologii biznesu.

Spotkanie warsztatowe umożliwi dyskusję i zadawanie pytań ekspertowi.

Spotkanie poprowadzi:

Katarzyna Dwórznik - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w tematyce szeroko rozumianego prawa gospodarczego, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w zagadnieniach partnerstwa publiczno-prywatnego i zamówień publicznych. Członek Zespołu ds. Partnerstwa Publiczno-Prywatnego przy Ministerstwie Rozwoju. Od ponad dziesięciu lat zawodowo związana z organizacjami działającymi na rzecz przedsiębiorców. Samorządowiec, trener, certyfikowany mediator i certyfikowany business coach.

Ekspert prawno -gospodarczy Krajowej Izby Gospodarczej oraz ekspert prawny portalu www.biznes.gov.pl

Spotkanie odbędzie się w dniu 16 listopada w godz. 13.30-15.00 w sali seminaryjnej nr 60 na Wydziale Rehabilitacji.

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeROG3DmlqJo4d3nqReGmYcxyJNm82j9rqPeYkjF-cVJjyugg/viewform

data publikacji: 2017.11.13