Oferta praktyk dla studentów AWF

Legia Warszawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Jako jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich na arenie międzynarodowej, stanowi także potęgę finansową i marketingowo-medialną wśród wszystkich polskich klubów sportowych.

Warsaw Sports Group to fundacja ściśle współpracująca z Legią Warszawą i odpowiedzialna za kontynuację wielosekcyjnej tradycji tego bardzo zasłużonego dla stolicy Klubu. W ramach współpracy z Legią Warszawa prowadzi działalność Akademii Tenisowej, Akademii Hokejowej oraz Legia Fight Club. Jest także w kontakcie z innymi legijnymi sekcjami, jak Judo czy Akademia Piłkarska.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom Fundacja Warsaw Sports Group w ramach współpracy z Legią Warszawa zaprasza na praktyki w różnych sekcjach sportowych Legii.

Celem stażu jest pomoc w rozpoczęciu praktyki zawodowej poprzez możliwość nauki i zdobywanie doświadczenia w pracy w jednym z największych klubów sportowych w Polsce. Praktykanci poznają sposób funkcjonowania Klubu i jego sekcji sportowych, wspierają działanie oraz uczestniczą w jego rozwoju.

Stażyści praktykują przede wszystkim poprzez:

* naukę funkcjonowania wybranej sekcji

* uczestnictwo we wszystkich sprawach organizacyjnych biura (tworzenie dokumentacji, segregacja i archiwizacja dokumentów, pomoc w koordynacji funkcjonowania biura)

* pomoc w tworzeniu nowych projektów oraz realizowaniu już istniejących

* kontakt z klientem (koordynowanie płatności, kontakt mailowy oraz telefoniczny, dbanie o jakość obsługi klienta)

Wymagania:

* status studenta

* gotowość i chęć do pracy

* komunikatywna znajomość języka angielskiego

* dobra znajomość obsługi komputera i MS Office

* dokładność, dobra organizacja czasu pracy

W miarę nabywania umiejętności, samodzielna aktywność praktykantów będzie coraz większa. Jednak przez cały czas trwania stażu będą pozostawali pod opieką i superwizją doświadczonego pracownika.

Możliwość odbycia praktyk w Legii Warszawa to wyjątkowa propozycja dla wszystkich, umożliwiająca poznanie interesujących osób i budowanie już w młodym wieku potencjalnie ważnych znajomości. Praktyki w sekcjach klubowych Legii Warszawa zostaną w miarę możliwości dopasowane do Państwa wymogów na konkretnych kierunkach kształcenia. Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły i propozycje.

Wszystkich informacji udziela Pani Magdalena Guz

e-mail: magdalena.guz@legia.pl