Grudzień z Biurem Karier

W grudniu Biuro Karier zaprasza studentów AWF Warszawa na następujące wydarzenia:

• 6 grudnia

Mikołajowe stoisko rekrutacyjne firmy CHRIS Turystyka i Rekreacja

Hall główny w godz. 10-14

Podczas spotkania będziecie mieli okazję:
- poznać wszelkie aspekty pracy na Campach i Zielonych Szkołach CHRIS,
- zapoznać się z pełną ofertą i gamą obozów stacjonarnych i wędrownych,
- poznać specyfikę pracy z dziećmi i młodzieżą w czasie aktywnego wypoczynku,
- dowiedzieć się jak rozpocząć pracę w CHRIS (wymagania, aplikacja, proces rekrutacji),
- poznać wymagania i przywileje wynikające z pracy w CHRIS.

Pracownicy firmy odpowiedzą na wszelkie nurtujące Was pytania, a zainteresowanym pomogą postawić pierwsze kroki.

Z okazji Mikołajek firma przewidziała losowanie gadżetów.

• 13 grudnia

Kariera w służbach specjalnych? Czemu nie!

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia o godz. 13.30 w sali wykładowej D.

Centralne Biuro Antykorupcyjne zaprasza na spotkanie z funkcjonariuszami CBA w związku z poszukiwaniem kandydatów do służby i pracy w CBA.

Zaproszenie jest adresowane do studentów ostatnich lat, zainteresowanych zatrudnieniem w elitarnej służbie specjalnej powołanej do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym. Podczas spotkania przedstawiciele CBA opowiedzą, kogo poszukują - zwłaszcza do działów, w których szczególnie liczy się bardzo dobra kondycja fizyczna, sportowe zainteresowania i umiejętności pracy zespołowej, a także, jak wygląda proces rekrutacji do służb specjalnych.

Zapisy:

• Środa z coachem

Spotkania indywidualne z coachem odbywają się w środy o 8.00 i 9.15 Program obejmuje 3-5 spotkań, które odbywają się co 2 tygodnie.

Coaching to metoda wspierania rozwoju, realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a klientem, podczas których coach, poprzez aktywne słuchanie, zadawanie pytań oraz stosowanie innych specyficznych narzędzi i zadań rozwojowych, towarzyszy klientowi w wyznaczaniu i realizowaniu ważnych dla niego celów.

Kiedy coaching może być pomocny?

- Jeśli masz przed sobą ambitny cel i nie wiesz jak ruszyć do przodu

- Jeśli potrzebujesz coś zmienić, jednak nie wiesz, co miałoby to być

- Jeśli masz mnóstwo pomysłów na swoją przyszłość i nie wiesz, który wybrać

- Jeśli nie masz pomysłów na swoją przyszłość i chciałbyś je odnaleźć

- Jeśli potrzebujesz bodźca do działania

Co daje coaching?

Coaching pomaga ruszyć z miejsca, zwiększyć samoświadomość i pewność siebie, oraz zdefiniować i zrealizować cel, zgodny z wartościami, pragnieniami i posiadanymi predyspozycjami. Głównym założeniem coachingu jest podnoszenia jakości życia klienta.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: biurokarier@awf.edu.pl.
W treści maila należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu, kierunek, rok i stopień studiów.

data publikacji: 2017.12.04