Football Academy Camps

Football Academy Camps i Biuro Karier AWF Warszawa zapraszają na spotkanie informacyjne we wtorek 23 października, o godz. 11.30, w sali seminaryjnej 7.

Zapisy:  https://docs.google.com/forms/d/1-7HcfRTjeYPvQDkWYoLp1mSMOiuJS_CNR89wMgBdfrQ/edit

Parę słów o firmie:

Football Academy Camps jest częścią innowacyjnego i dynamicznie rozwijającego się projektu Football Academy - największej w Polsce sieci elitarnych szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Football Academy Camps jest organizatorem obozów sportowych dla dzieci w wieku 6-18 lat m.in. obozów piłkarskich, obozów rekreacyjno - sportowych dla dzieci z rodzicami, obozów specjalistycznych (m. in. Freestyle Camp), profesjonalnych obozów dla klubów piłkarskich, półkolonii, wycieczek oraz weekendowych zgrupowań.

W bogatej ofercie Football Academy  Camps znajdują się zarówno obozy krajowe (w górach, nad morzem, na Maurach, na Kaszubach, w centrum Polski) jak i zagraniczne (Włochy, Anglia, Hiszpania). Każdego roku oferta obozowa wzbogacana jest o nowe miejsca, co cieszy przede wszystkim stałych klientów, a tym, którzy po raz pierwszy postanowili zaufać profesjonalnej obsłudze Football Academy Camps, daje szeroki wybór.

Oferta Pracy:

Zespół Football Academy Camps pragnie, aby jeszcze więcej rodziców i dzieci dowiedziało się jak wspaniała przygoda czeka za rogiem! Dołącz do naszego grona i pomóż rodzicom wybrać najlepszą opcję dla ich pociech na wakacje, ferie zimowe czy na poznanie piłkarskiej Europy podczas wycieczek. Jeśli nie boisz się wyzwań, jesteś energiczny i masz szerokie grono znajomych - szukamy właśnie Ciebie! Poszukujemy osób, które w dowolny dla siebie sposób będą prezentowały ofertę obozów i wycieczek Football Academy Camps oraz zachęcały do wzięcia w nich udziału. Football Academy Camps zapewnia odpowiednie przeszkolenie oraz wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.

W skład  spotkania wejdą następujące moduły:

1. Football Academy – szkółka piłkarska

2. Przybliżenie projektów Football Academy Camps

3. Projekt Agenci – Football Academy Camps

data publikacji: 2018.10.08