Czas na młodzież 2019

Szanowni Studenci i Studentki,

Caritas Polska, największa organizacja charytatywna w Polsce, zaprasza do udziału w projekcie „Czas na młodzież 2019”. Organizacja poszukuje osób w wieku 15-29 lat, dla których ważne jest podejmowanie działań na rzecz innych i które chciałyby zyskać doświadczenie w realizacji własnych projektów, podnieść swoje kompetencje społeczne i zyskać cenne na rynku pracy doświadczenie.

Udział w projekcie jest okazją, by podjąć działania na rzecz potrzebujących, lokalnej społeczności czy ekologii. Obejmuje 46 godzin warsztatów podnoszących kompetencje społeczne, udział w kursie kwalifikacyjnym, staż wolontaryjny w wybranym dziale Caritas Polska oraz realizację własnego projektu społecznego. Udział jest bezpłatny.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu na stronie internetowej Caritas Polska (https://caritas.pl/blog/2019/09/10/czas-na-mlodziez-z-caritas-polska-latwiej-w-doroslym-zyciu/), a zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail power@caritas.org.pl.

data publikacji: 2019.09.16