Avalon Extreme Rowing Hard 2018


Nie boisz się nowych wyzwań? Świetnie się składa, bo…

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy organizacji zawodów na ergometrach wioślarskich dla osób sprawnych oraz z niepełnosprawnością – Avalon EXTREME ROWING HARD 2018.

Szczegóły zawodów: https://avalonextreme.pl/2018/01/05/avalon-extreme-rowing-hard-2018/

Avalon EXTREME to projekt promujący sporty extremalne osób z niepełnosprawnością, prowadzony przez ogólnopolską Fundację Avalon. Przełamujemy stereotypy, rozbijamy bariery i zmieniamy postrzeganie niepełnosprawności przez społeczeństwo. W tym celu organizujemy super imprezy sportowe, na których nie może Cię zabraknąć :)


Mamy dla Ciebie ważne zadania…

Sędziowanie na zawodach – liczenie punktów, zapisywanie wyników i kontakt z sędzią głównym,

Asystowanie zawodnikom z niepełnosprawnością – pomoc w przesiadaniu na sprzęt sportowy (ergometr), podanie sprzętu, pomoc w podjeździe, asekuracja wózka w trakcie konkurencji sportowej,

Pomoc organizacyjna – udzielanie informacji o przebiegu zawodów i zasadach, zbieranie dokumentów.


Doceniamy Twoją pracę i oferujemy Ci…

Współpracę na podstawie porozumienia o wolontariacie,

Możliwość przedłużenia działań na praktyki,

Rekomendacje, które możesz zamieścić w CV,

Ubezpieczenie,

Szkolenie z asystowania osobom z niepełnosprawnością potwierdzone dyplomem Avalon EXTREME,

Ciągłość współpracy przy kolejnych eventach i cyklicznych zajęciach,

Ciepły posiłek,

Drobny upominek,

…i cały dzień świetnej zabawy :)


Dołącz do społeczności Avalon EXTREME…

Poznaj nowych ludzi, których pasją są sporty extremalne i zaraź się od nich pozytywną energią :) Organizujemy wydarzenia sportowe różnego typu – od motosportu, przez rugby na wózkach, wakeboard, kończąc na extremalnych biegach terenowych dla osób z niepełnosprawnością – Wheelmageddon.

Szkolimy naszych wolontariuszy z zakresu pracy z osobami z niepełnosprawnością, aby zdobywali wiedzę praktyczną, którą będą mogli wykorzystać w przyszłości.

Dla najaktywniejszych wolontariuszy, którzy pomagają nam regularnie, mamy nagrody specjalne w postaci voucherów na zakupy w naszym sklepie internetowym.

Dajemy też szansę zdobycia doświadczenia w zarządzaniu zespołem – wolontariusz, który pojawi się na wszystkich wydarzeniach w sezonie i wykaże się wyjątkowym zaangażowaniem oraz organizacją, dostanie możliwość koordynowania zespołem wolontariuszy na kolejnych imprezach.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: kontakt@avalonextreme.pl do 2 lutego 2018 r.

data publikacji: 2018.01.16